1 PROTI VŠEM

18. září 2018 - autor Miroslav Galko

Aplikace 1 PROTI VŠEM přináší divákům televize FTV Prima možnost stát se v přímém přenosu součástí stejnojmenného světově úspěšného soutěžního pořadu.

Nová interaktivní a zábavná show s názvem „1 PROTI VŠEM“. Show, která nemá v televizním světě konkurenci. Diváci u obrazovek se poprvé v historii televize zapojí do živého vysílání prostřednictvím mobilní aplikace pro chytré telefony. Kdokoli tím dostane možnost vyhrát až 1 500 000 Kč! Žádný tip v neuvěřitelných soutěžních experimentech není špatně a vyhrát může každý, kdo si tipne alespoň jednou během vysílání pořadu. Vůbec poprvé v historii v tomto formátu se na obrazovce setkají dvě moderátorská esa Libor Bouček a Leoš Mareš.

Aplikace 1 PROTI VŠEM

Připravené jsou neuvěřitelné experimenty, odpovědi nenajdete nikde internetu ani v encyklopediích. Kolik nafukovací balónků vynese do vzduchu malou holčičku? Kolik dětí utáhne letadlo? Kolik kuželů zůstane stát, když mezi nimi prokličkuje prasátko? To jsou jen některé ze soutěžních úkolů, které diváci uvidí přímo na obrazovce. Každá otázka je experiment a správnou odpověď odhalíme hned po tipování v přímém přenosu na vlastní oči. Tipuje jeden soutěžící ve studiu proti všem, kteří si stáhli aplikaci a hrají v průběhu živého přenosu.

Vyhrát je jednoduché! Je jedno, jaký máte odhad nebo vědomosti. Stačí si jen stáhnout aplikaci, registrovat se buď prostřednictvím svého facebookového účtu, nebo přímo vyplněním údajů v aplikaci. Pak už jen stačí mít u sebe mobil při sledování pořadu a čekat na telefonát, jestli to nebudete právě vy, kdo vyhraje až 1,5 milionu Kč.

Aplikaci pro Android 1 PROTI VŠEM stahujte zde:

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.banijay.protivsem

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum