Aplikace ŠKODA Media Services

28. února 2018 - Zdroj: ŠKODA AUTO

Moderní a intuitivní: Aplikace ŠKODA Media Services v novém designu a s novými funkcemi

ŠKODA výrazně přepracovala svou bezplatnou aplikaci pro chytré telefony. Svět značky ŠKODA vždy po ruce: Aplikace obsahuje novinky ze světa ŠKODA AUTO, tiskové zprávy i zprávy z Motorsportu. Exkluzivní příběhy z online-platformy ŠKODA Storyboard. Rozšířené funkce: ,Push-notifikace‘, ,Číst později‘ a aktuální novinky z oficiálních kanálů značky ŠKODA na sociálních médiích. Aplikaci si stáhlo již téměř 190 000 uživatelů.

Aplikace s přidanou hodnotou: Výrazně přepracovaná aplikace ŠKODA Media Services přesvědčí moderním designem i novými funkcemi. Zdroj: ŠKODA AUTO.

Praktická aplikace pro chytré telefony ŠKODA Media Services se představila v novém designu a s rozšířenými funkcemi. Uživatelé mají k dispozici nové menu a vylepšené uživatelské rozhraní. Kromě nejnovějších tiskových zpráv a novinek z motorsportu přináší také unikátní příběhy spojené se značkou ŠKODA. Aplikace ŠKODA Media Services je k dispozici pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android.

Ještě atraktivnější a přehlednější než dříve: Výrazně přepracovaná aplikace ŠKODA Media Services přináší upravený design, přepracovanou strukturu a rychlejší a pohodlnější navigaci. Uživatelé získají možnost seznámit se s nejnovějšími tiskovými zprávami společnosti i týmu ŠKODA Motorsport. Exkluzivní příběhy z online-platformy ŠKODA Storyboard čtenáře nejen pobaví, ale dodají i obsahovou přidanou hodnotu.

Celý svět značky ŠKODA vždy po ruce: praktická aplikace je k dispozici ke stažení na zařízení s operačním systémem iOS a Android.

ŠKODA Media Services nabízí užitečné funkce. O nových článcích je uživatel informován pomocí notifikací. Funkce ,Číst později‘ umožní uživateli uložit si vybraný článek pro pozdější přečtení. Aplikace také umožní pohodlně sledovat poslední příspěvky značky ŠKODA na sociálních sítích.

Aplikace je určena především pro novináře a zástupce médií, kteří zde najdou nejaktuálnější informace o modelových řadách, společnosti ŠKODA AUTO a značce ŠKODA v ucelené a přehledné formě. Výborným společníkem bude také pro všechny fanoušky a příznivce značky ŠKODA.

Aplikace je dostupná v oficiálních storech pro Android nebo iOS.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum