Uživatelé Můj Vodafone - tarify zdarma nebo mobily

12. října 2016 - zdroj tisková zpráva

Uživatelé samoobsluhy a aplikace Můj Vodafone mohou vyhrát tarify zdarma nebo mobilní telefony

Zákazníci, kteří využívají aplikaci nebo samoobsluhu Můj Vodafone na webu, mohou soutěžit o tarify zdarma nebo chytré mobilní telefony. Podmínkou soutěže s názvem „Samostatnost se vyplácí“ je využití aplikace nebo samoobsluhy Můj Vodafone v období od 12. 10. do 6. 12. 2016 a přihlášení se do soutěže přímo v aplikaci nebo samoobsluze na webu. Vodafone dal zákazníkům možnost spravovat své účty i prostřednictvím mobilní aplikace už v roce 2012. Od té doby vzrostl počet uživatelů aplikace na 600 000 a průměrný počet přístupů do webové samoobsluhy je kolem 11 tisíc denně.

Zákazníci s tarifem mohou vyhrát využívání aktuálního tarifu bezplatně, 1 zákazník na celý rok a 14 zákazníků na 3 měsíce od vylosování. Uživatelé s předplacenou kartou mohou vyhrát bezplatné využívání svého aktuálního balíčku nebo balíčku „Komplet v síti“, a to opět na rok (1 výherce) nebo na tři měsíce (14 výherců). Navíc dalších 10 vybraných zákazníků vyhraje chytré mobilní telefony (1 výherce Vodafone Smart platinum 7 a 9 výherců Vodafone Smart ultra 6).

Výherce bude Vodafone kontaktovat po 6. prosinci 2016, kdy proběhne slosování, a to informační SMS zprávou o výhře. Zároveň bude výherce Vodafone kontaktovat telefonicky kvůli předání výhry.

Webová samoobsluha je pro zákazníky k dispozici na adrese https://muj.vodafone.cz, aplikaci si mohou stáhnout na adrese www.vodafone.cz/app. Více o podmínkách soutěže na:

https://www.vodafone.cz/o-vodafonu/ke-stazeni/osobni-a-firemni/souteze-pravidla-a-podminky/pravidla-souteze-samostatnost-se-vyplaci/

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum