Polda - hry

Pokud znáte oblíbenou hru Polda z počítače, můžete si ji zahrát i na svém Androidu. K dispozici jsou už hry Polda 1, 2, 3, 4 a 6 nebo anglická verze dvojky. V každé hře řešíte zajímavou detektivní zápletku. Provází vás skvělý dabing Luďka Soboty, Petra Nárožného a Jiřího Lábuse. Česká hra byla vytvořena společností Zima software.

Hra Polda 6

Úvodní část hry je vždy zdarma, poté máte možnost dokoupit si další epizody. Hry byli do Androidu převáděny postupně:

  • Polda 2 - 21. prosince 2011 - cena 39,00 Kč až 79,99 Kč za položku
  • Polda 3 - 19. prosince 2012 - cena 49,99 za položku
  • Polda 4 - 7. srpna 2016 - cena 79,99 za položku
  • Polda 6 - 21. ledna 2017 - cena 129,99 za položku
  • Awesome cop (ENG Polda 2) - 26. ledna 2018 - cena 30,25 Kč za položku
  • Polda 1 - 22. května 2018 - cena 79,99 za položku
  • Polda 5 - zatím nevyšlo
  • Polda 7 - hra je ve vývoji

Oproti PC verzi navíc obsahuje možnost zobrazení návodu, možnost zobrazení aktivních míst v lokaci a aktivních předmětů v inventáři, tutoriál a dva režimy ovládání - klasickým kurzorem nebo pouze dotykově.

Polda 1 - Vydejte se po stopách tajemného únosu v obci Lupany. Máte uniformu i zbraň, nejste zrovna svatoušek a proto vezměte zákon do vlastních rukou.

Hodnocení na Google Play - 4,6 (instalace +10.000)

Googleplay

Polda 2 - Městečko Marsyas známé po celém světě jako místo vzniku revoluční technologie umožňující klonování lidské rasy. S rozvojem této technologie a jejího širokého uplatnění dochází k rozmachu celého města. Výroba klonů ve firmě DNA revolution nabírá gigantických rozměrů a obchodníci prodávají naklonované osobnosti do celého světa. Tam působí jako dvojníci politikům či populárním umělcům, využívají se rovněž schopnosti naklonovaných vědců nebo válečníků a dalších. Městečko prosperuje, lidé tu žijí dobře a právě v tuto chvíli se chystají na vyvrcholení roku - volbu klonované Miss. Když v tom do jejich plánu vstoupí zločin. Vydejte se po jeho stopách a zažijte nespočetná dobrodružství.

Hodnocení na Google Play - 4,0 (instalace +100.000)

Googleplay

Awesome cop (Anglická verze Polda 2). Hodnocení na Google Play - 4,9 (instalace +100)

Googleplay

Polda 3 - Pankrác se vrací. Tentokrát však bez slušivé policejní uniformy a blýskavého služebního odznaku. Stal se soukromým detektivem. Nic jiného mu totiž po vyhazovu od policie nezbylo. Nemůže tedy už ochromovat své protivníky oním klasickým "jménem zákona", ale na druhou stranu mu už právě tento zákon nesvazuje při náročném pátrání ruce a nebrzdí ho v rozletu. První zákazník, tedy zákaznice, na sebe nedá dlouho čekat. Případ se zpočátku zdá více než triviální. Posuďte sami - co zajímavého může být na pátrání po kuchaři, kterého hledá jeho bývalá manželka. To je však jen začátek. Vše se komplikuje ve chvíli, kdy Pankrác zjistí, že kuchař zřejmě nebude tak docela obyčejná vařečka z čtvrtý cenový, jak se původně mohlo zdát, ale osobně se staral o jídelníček slavné hokejové hvězdy. To už dělá z původně nudného vyšetřování přímo kauzu. A co teprve, když Pankrác zjistí, že slavná hokejová hvězda zmizela spolu s kuchařem...

Hodnocení na Google Play - 4,2 (instalace +100.000)

Googleplay

Polda 4 - Polda Pankrác jde opět do akce - tentokrát ho o pomoc požádá známý vědec profesor Santusov, který se obává zneužití svého největšího vynálezu - stroje času. Polda se podívá do všech možných i nemožných lokací v několika časových údobích celých dějin lidstva, vč. temné komunistické budoucnosti a pravěku. Hra se dočkala velikých změn, jako třeba nový 3D kabát, ale stále je to skvělá humorná adventura podpořená skvělým dabingem.

Hodnocení na Google Play - 4,3 (instalace +50.000)

Googleplay

Polda 6 - Kultovní adventurní série Polda je zpět! Ze sídla Americké filmové akademie v Beverly Hills zmizí zapečetěný seznam vítězů jednotlivých Oscarových kategorií. Ceremoniál je ohrožen! Akademie požádá o pomoc národní bezpečnostní radu složenou z nejslavnějších detektivů – Sherlocka Holmese, Colomba a Jessicy Fletcherové. Bohužel většina z členů v nominovaných filmech hraje. Nemohou se podílet na vyšetřování a tak je nutné povolat někoho stříbrným plátnem nepolíbeného. Našeho Pankráce! Pomozte mu rozplést záludný detektivní příběh ze světa hollywoodských celebrit. Vydejte se s ním z Čech na kalifornské pláže, do honosných sídel a samozřejmě také do filmových ateliérů.

Hodnocení na Google Play - 4,6 (instalace +50.000)

Googleplay

Hry Polda

Pokud znáte oblíbenou hru Polda z počítače, můžete si ji zahrát i na svém Androidu. K dispozici jsou už hry Polda 1, 2, 3, 4 a 6 nebo anglická verze dvojky.


Polda 1 Polda 1
Polda 2 Polda 2
Polda 2 ENG Polda 2 ENG
Polda 3 Polda 3
Polda 4 Polda 4
Polda 6 Polda 6

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum